Altunkaya’nın en yüksek yatırımlı sektörü bebek bezi ve ıslak mendil ürünleri, tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanarak Confy, Pipero Baby, Babylook, Swiss ve Potty Bebe markalarıyla dünya pazarına açılmıştır ve bu sektörde lider olmayı hedeflemektedir. Bebeklerin ve annelerin mutluluğuna katkıda bulunmak için yüksek kaliteli ürünler üretmeyi kendine prensip edinerek, ürünlerini en iyi koşullarda müşterilerine sunmaktadır.

Üretim tesisi Lidersan Sağlık, kuruluşundan itibaren sektöründe  lider olma yolunda ilerlemektedir. Son teknolojik makine ve ekipmanlarla donatılmış, yeni yatırımlarıyla birlikte Lidersan Sağlık, Türkiye’deki en büyük 3 bebek bezi fabrikası arasında yer almaktadır.

Confy ve Potty marka bebek bezleriyle Ortadoğu başta olmak üzere her yıl 40 ülkede yer alan Altunkaya Şirketler Grubu, uluslararası standartlardaki üretim kalitesi ve kapasitesiyle her gün milyonlarca müşterisine hizmet etmeye devam ediyor.

Üretimi yapılan bir diğer ürün ıslak mendil, yine son teknolojik makinalarda el değmeden üretilmektedir. Paraben içermeyen ıslak mendillerin solüsyonunda sağlık bakanlığı tarafınca yasaklanan hiçbir madde kullanılmamaktadır.

Bebek bezi ve ıslak mendillerinin yanı sıra hijyen ve temizlik ürünleri sektöründe de adından söz ettirmektedir. Genel temizlik ürünlerinden bakım ürünlerine kadar geniş bir sektörde adını duyurmaya devam ettiren Altunkaya, genel temizlik ve bulaşık ürünlerini Ays, deterjan ürünlerini ise Pele markası ile tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.