• ALTUNSA

  ALTUNSA

  Altunsa, Altunkaya Şirketler Grubunun gıda sektöründeki dev markasıdır. Binden fazla ürünüyle mutfakların hemen hemen tüm ihtiyacını karşılayacak bir ürün gamına sahip olan Altunsa, Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üretim tesislerinden birine sahiptir. Ayrıca salça, zeytin, toz içecek ve konserve üretim tesislerine de sahip olan Altunsa, Afrika’dan Orta Asya’ya kadar büyük bir alanda Türkiye’nin ismini gururla taşımaktadır.

  www.altunsa.com.tr

 • MAHMOOD COFFEE

  MAHMOOD COFFEE

  Mahmood Coffee , Altunkaya Şirketler Grubu’nun Türkiye’de faaliyet gösteren, dünya çapında markalarla rekabet etmek ve yerli üretimle bu sektörde biz de varız dediği bir markadır. Bir Dünya Markası olma yolunda olan Mahmood Coffee, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilmektedir ve tüm dünyada kahve tüketicileri tarafından beğeniyle tüketilmektedir.

  www.mahmoodcoffee.com

 • MAHMOOD TEA

  MAHMOOD TEA

  Mahmood Tea, Altunkaya Şirketler Grubu’nun sıcak içecek sektöründeki ilk markasıdır. Sri Lanka, ve Irak'’daki dev üretim tesislerinde üretilen Mahmood Tea Ortadoğu’nun pazar lideri olmakla birlikte dünyanın birçok ülkesinde çay severleri eşsiz lezzetiyle buluşturmaktadır.

  Irak ve Ortadoğu’nun en çok tercih edilen çay markası olan Mahmood Tea; Dökme, Demlik, Poşet, Bitki ve Meyve çaylarıyla 30 yıldır çay severleri Dünya Kalitesiyle buluşturmaktadır.

  www.mahmoodtea.com

 • CONFY

  CONFY

  Confy, Altunkaya ailesinin önemli markalarından biridir. Türkiye’nin en büyük bebek bezi tesislerinden birine sahip olan Altunkaya Şirketler Grubu, Orta Doğu pazarındaki gücünü iç piyasada da göstermek için hem üretim, hem pazarlama hem de Arge yatırımlarına devam etmektedir. Dünya kalitesindeki ürünleriyle Confy de Mahmood Coffee gibi sektöründe global bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.

  www.confy.com.tr

 • MAHMOOD RICE

  MAHMOOD RICE

  Özellikle Ortadoğu ve Avrupa pazarlarında en çok bilinen ve tüketilen pirinç olma özelliğini taşıyan Mahmood Rice, 1121 ve Traditional cinsi pirinçleri tadıyla ve kalitesiyle tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

  www.mahmoodrice.com

 • LIVAN'S

  LIVAN'S

  Salça, bakliyat ve toz içecek markası olan Livan’s, Ortadoğu’da bilinirliği yüksek markalarımız arasındadır.

 • ALTUNSA COFFEE

  ALTUNSA COFFEE

  Altunsa Coffee, zengin ürün çeşitliğiyle birçok ülkede lider konumdadır ve Mısır’da da en çok tüketilen kahve markaları arasında yer almaktadır.

 • EURO DRINK

  EURO DRINK

  Dubai’deki tesislerimizde üretilen ve Ortadoğu, Afrika ülkelerinde satılan Euro Drink sıvı ve toz içecek çeşitlerine sahiptir. Sıvı içeceklerde portakal, limon, şeftali, vişne, mango, portakal&havuç, guava, limonata; toz içecekte ise çilek, portakal, şeftali, çilek, mango, guava, karpuz, ananas, kola çeşitleri bulunmaktadır.

  Toz içecekte Pilot, Mobile Drink markalarıyla da Ortadoğu ve Afrika pazarında zengin aroma çeşitleriyle önemli bir pazar payı ve bilinirliğe sahiptir.

  Çeşitlerimiz: Portakal, Limon, Şeftali, Muz, Kola, Nar, Elma, Frutti, Kavun, Vişne, Mango, Ananas, Guava, Kokteyl.

 • BABYLOOK

  BABYLOOK

  Ortadoğu’ya ihraç edilen Babylook özellikle Mısır, Fas, Irak, Afganistan ülkelerinde satılmaktadır. Ekonomik segmentte yer almaktadır.

  Bebek Bezi Ölçüleri : Mini, Midi, Maxi, Junior.

  Islak mendil çeşitleri 70’li paket çeşitlerine sahiptir.

 • POTTY BEBE

  POTTY BEBE

  Ortadoğu’nun yanı sıra İspanya, Fransa gibi ülkelerde ihraç edilen Potty Bebe, premium seviyesinde ürünler sunmaktadır.

  Bebek Bezi Ölçüleri : Newborn, Mini, Midi, Maxi, Max, Plus, Junior.

 • AYS

  AYS

  Temizlik ürünleri markası olan Ays, geniş ürün gamıyla tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Bulaşık, banyo&tuvalet ve ev temizliğinde Ays, mutlak bir hijyen için her türlü ürünü düşünmüştür.

  www.aystemizlik.com

 • SWISS

  SWISS

  Ekonomik segmentteki bebek bezi markamız olan Swiss, daha çok Ortadoğu ülkelerine ihraç edilmektedir.

 • ARIMO

  ARIMO

  Irak pazarında önemli bir konumda bulunan Arimo; Mutfak Gereçleri, Elektrikli Ev Aletleri, Mobilya ve Beyaz Eşya olmak üzere 100’den fazla ürün çeşitliğine sahiptir. Faaliyet gösterdiği pazarlarda Türk malı algısını en yükseklere taşımayı hedefleyen Arimo, marka bilinirliği ve tercih edilirliği arttıracak pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

  www.arimo.com.tr

 • CONFY ADULT

  CONFY ADULT

  Lidersan Sağlık kalitesiyle, 2016 yılında üretimine başlanılan Confy Adult, Türkiye'den Dünyanın yaklaşık 40 ülkesine satışı yapılan global hijyenik ürün markasıdır. Confy Adult yetişkin bezi, 3'lü elastik yan bantlarıyla tam koruma sağlar. Anatomik tasarımıyla vücudunuza tam oturur, hareketini kısıtlamaz.

   

  www.confyadult.com

 • LO&GO

  LO&GO

  LO&GO Altunkaya Şirketler Grubu'na bağlı araç kiralama şirketidir.

  www.loandgo.com

 • CONFY LADY

  CONFY LADY

  Lidersan sağlık tarafından 2016 yılında Dünya pazarına sunulan Confy Lady, ultra, kalın ve classic hijyenik ped çeşitleri ile dünyada 40'tan fazla ülkede tüketicileri ile buluşuyor. Confy lady, yumuşak yapısı ve rahatlığıyla kadınlara yüksek konfor sağlamaktadır.

  www.confylady.com

 • NEW BABY

  NEW BABY

  Newbaby tüketicisinin beğenisini sadakatini kazanmış, ana hedefi tüketicisine yüksek kalitede ürünler sunmak olan Newbaby müşterilerine en üst seviyede memnuniyet sağlıyor.