Altunkaya Şirketler Grubu, Arimo markasıyla faaliyetlerine 2003 yılında başlanmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm faaliyet gösterdiği pazarlara kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir. Bununla birlikte, 2012 yılında beyaz eşya sektörüne girerek, mevcut ürün gamını, ihracatını ve sahip olduğu pazar payını katlayarak arttırmayı sürdürmektedir. Kısa vadede pazar payını genişletmeyi, uzun vade de ise faaliyet gösterdiği pazarlarda pazar lideri olmayı amaçlamaktadır.

Irak pazarında faaliyet gösteren Arimo, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve mutfak gereçleri segmentasyonu ile geniş ürün gamına sahip olmaktadır.

Arimo, kurumsallaşma sürecinde bir çok firmaya örnek oluşturacak sinerji yaratmaktadır. Faaliyet gösterdiği pazarlarda Türk malı algısını en yükseklere taşımayı hedefleyen Arimo, marka değerini ve tercih edilirliği arttırmak amacıyla pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. Satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlayarak hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümek hedefiyle yolunda ilerlemektedir.