BASIN ODASI
Haberler

Altunkaya’da Kupa Sahibini Buldu

Altunkaya Şirketler Grubu tarafından düzenlenen ‘2. Bahar Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’ sonuçlandı. Altunkaya grup bünyesindeki 8 şirketin katılımıyla gerçekleşen turnuva da Lidersan Gıda şampiyon oldu. Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, final oynayan takımlara kupa ve madalyasını verirken, organizasyona emeği geçenlere teşekkür etti.

Geleneksel Hale Getirdiler

Altunkaya Şirketler Grubu her yıl geleneksel hale getirdiği ‘ Bahar Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nı bu yılda 1-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirdi. Erkent Halı Saha’da gerçekleşen turnuvada 8 takım eleme usulüyle karşı karşıya geldiler. Turnuvanın son gününde final oynayan Lidersan Sağlık ve Lidersan Gıda takımları izleyenlere zevkli ve çekişmeli bir maç izlettiler. İl Hakem Komitesi’nin görevlendirdiği Uğur yıldız Hakan’ın yönettiği karşılaşmayı 2-1 kazanan Lidersan Gıda kupanın sahibi oldu.

Finale Yakışan Pankart

28 Nisan Salı günü Erkent Halı Sahada oynanan final müsabakasına Lidersan Sağlık ve Lidersan Gıda takımları ‘Spor Kardeşliktir. Turnuvayı gerçekleştiren yönetim kurulumuza ve emeği geçenlere teşekkür ederiz’ pankartı ile çıktılar. Dostça başlayan karşılaşma bitiminde mağlup olan Lidersan Sağlık, kupanın sahibi olan Lidersan Gıda’yı kutladı. Karşılaşmayı izleyen Altunkaya Şirketler Grubu yöneticilere ve çalışanları iki takımı alkışladı. Maç bitiminde sahaya giren davul ve zurna katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Ödüller Sahiplerini Buldu

Altunkaya Şirketler Grubu her yıl geleneksel hale getirdiği ‘ Bahar Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’ kupa töreni final karşılaşmasının ardından gerçekleştirildi. Tören de iki takımı da kutlayan Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, önce ikinci olan Lidersan Sağlık takımına madalyalarını taktı. Daha sonra ise şampiyon olan Lidersan Gıda takımına kupasın vererek birlikte objektiflere poz verdi. Tören iki takım oyuncuları, Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya ve yöneticilerin beraber hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

ALTUNKAYA: Spor Hayatımızın Her Anında Var

Kupa töreninde turnuvaya ilişkin bir konuşma yapan Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, sporun insan hayatının vazgeçilmez unsurlarından birisi olduğunu söyledi. Altunkaya Şirketler Grubu olarak böyle bir organizasyonla çalışanlara şirket çalışanlarımıza beraber yarışma ve spor yapma imkanı sunduk. Geçen yılda düzenlemiştik. Bu yıl organizasyonla artık geleneksel hale gelmiş oldu. Katılan tüm takımlarımızı ve emeği geçen arkadaşlarımızı kutluyorum. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda sporun dostluk ve kardeşlik olduğu mesajını verdik.’’ diye konuştu.

GÜNEŞ GAZETESİ (29.04.2015)