BASIN ODASI
Haberler

Markamız Artık Tüm Dünyada

Confy; Altun-kaya Şirketler Grubu’nun sağlık ve temizlik ürünleri sektöründeki önemli markalarından biri. Türkiye’nin en büyük bebek bezi tesislerinden birine sahip olan Altunkaya Şirketler Grubu, Orta Doğu pazarındaki gücünü iç piyasada da göstermek için hem üretim, hem pazarlama hem de Ar-Ge yatırımlarına devam ediyor. Dünya kalitesindeki ürünleriyle Confy, sektöründe global bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Confy 30’un üzerinde ülkeye ihraç ediliyor. AYS, Altunkaya Şirketler Grubu’nun temizlik ve çamaşır ürünlerindeki markası. Sektöre hızlı bir giriş yapan AYS geniş ürün yelpazesiyle kısa zamanda Ortadoğu’daki tüketicilerin takdirini kazandı. Türkiye’de ve dünyada ekonomik gelişmeler inanılmaz bir hızla devam ediyor. Günümüzde gittikçe şiddetlenen rekabet ve dünyadaki artan ticaret hacmi ile birlikte, şirketler pazar paylarını artırmaya çalışıyor.

Böylesine şiddetli bir rekabet ortamında ayakta kalmayı başarabilmek uluslararası alanda başarılı olmaya bağlı. Bu bağlamda Altunkaya Şirketler Grubu’nun vizyonu; iş ortakları ve dinamik kadrosuyla faaliyet gösterilen tüm alanlarda pazar lideri olmak, misyonu ise yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme sağlayan yatırımlarla ülke ekonomisine ve ihracat hedeflerine katkı sağlamak. Altunkaya Şirketler Grubu olarak küreselleşmenin beraberinde getirdiği yenilik harcayıp, doğru gözlemler ışığında şirketimizi başarıya taşımaya büyük özen gösteriyoruz. Globalleşmeyle birlikte dünyanın birçok yerinde, coğrafi olarak bizden çok uzakta yer alan müşterilerimize ulaşmamız artık kolayca mümkün. Bu avantajımızı kullanarak sınırların kalktığı ve gittikçe küçülen dünyada hızlı gelişmelere ayak uydurup çağı yakalayarak, tüm dünyada müşteri memnuniyeti sağlayan güçlü bir şirket konumuna gelmektedir.